gastouder Deventer - Happy Pareltjes
  • Relatienummer 2129013
  • Happy Pareltjes
  • Sandra, 59 jaar
  • Deventer - Centrum
 Stuur een bericht
Over de opvang
LRK Geregistreerd
Locatie Bij gastouder
Flexibel Nee
Leeftijden 1-4 jaar
Ervaring Meer dan 10 jaar
Mijn werkdagen
ma di wo do vr za zo
ochtend - - -
middag - - -
avond - - - - - - -
nacht - - - - - - -
= beschikbaar   = werkdagen

liefdevolle en betrouwbare gastouder

Beste ouders/ verzorgers,

Mijn naam is Sandra en ik ben getrouwd met Kees en wij wonen in het centrum van Deventer. Ik heb 9 jaar als leerkracht in het basisonderwijs gewerkt, ruim 7 jaar als pedagogischmedewerkster in de kinderopvang en werk sinds 2016 als gastouder.

Het werken met kinderen spreekt mij heel erg aan, ik vind het fijn om hen te begeleiden, vaardigheden bij te brengen en hen te stimuleren in hun ontwikkeling. Ik zorg er ook voor dat kinderen in een veilige omgeving worden opgevangen, waar ik hen de nodige rust reinheid en regelmaat bied. Ik hou van communiceren , luister graag en sta klaar voor een ander.

Ik ben creatief, hou van knutselen, maak graag een wandeling of ga naar een speeltuin met de kinderen. Er is ook ruimte voor vrijspel, kinderen zijn vrij om hun eigen keuzen te maken.

Mocht u interesse hebben dan hoor ik het graag.

Met vriendelijke groeten,

Sandra Kerkdijk

Bijzonderheden

Ben christen en bid graag met de kinderen en lees ook verhalen uit de bijbel voor.

Mijn pluspunten
  Ben sociaal,creatief, sportief, buitenmens, behulpzaam
Foto's

Locatie is een benadering en niet het exacte adres